Facebook @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Twitter @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Pinterest @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Instagram @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  YouTube @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com 

 

Çevrimiçi: 1
AVON Resmi Sitesi DEĞİLDİR.
AVON Resmi Sitesi'ne www.avon.com.tr 'den ulaşabilirsiniz...
Search Engine

Kurallar ve Politikalar

TT:Kurallar ve Politikalar

 
 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  1. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan C.Halil Özdemir sorumlu değildir. C.Halil Özdemir haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  2. C.Halil Özdemir işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  3. Bu internet sitesi C.Halil Özdemir’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. C.Halil Özdemir, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  4. C.Halil Özdemir, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  5. C.Halil Özdemir bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, C.Halil Özdemir markası ve diğer markalar, chalilozdemir.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. C.Halil Özdemir’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
  6. C.Halil Özdemir, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Güvenli alışveriş burada!

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. Güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yaparken ödemelerinizi Papara, Havale/EFT veya Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı Güvenliği

C.Halil Özdemir, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri sunan ve en iyi servis sağlayıcılarından olan Papara'yı kullanır.

Papara'da kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında veya adres çubuğunuzun solunda bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.

C.Halil Özdemir sipariş teslim adresiniz dışında hiçbir kişisel bilginizi, kart numarasınızı veya şifrenizi kayıt etmez, saklamaz, paylaşmaz. Sitemizden vereceğiniz her sipariş yönetici tarafından kontrol edilecek ve isteğiniz doğrultusundaki ödemenizin ardından gerçekleştirilmektedir.

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü görevlinin yanında mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Düzenleyen: C.Halil Özdemir