Facebook @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Twitter @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Pinterest @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Instagram @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  YouTube @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com 

 

Çevrimiçi: 2
AVON Resmi Sitesi DEĞİLDİR.
AVON Resmi Sitesi'ne www.avon.com.tr 'den ulaşabilirsiniz...
Search Engine

Avon'da Kaliteli Alışveriş

TT:Avon'da Kaliteli Alışveriş

 
 

  • Avon Ürünleri ve Fırsatları
    Avon Ürünleri ve Fırsatları

AVON'u tercih ederek, internete bağlanabildiğiniz her yerde, çalışırken veya evinizde, tatilde veya yurtdışında kaliteli alışveriş yapabilmenin keyfine varabilirsiniz.

 

İnternetten kaliteli alışveriş yapmak hızlı, ekonomik, zevkli ve pratiktir. Dilediğiniz ürünü kısa sürede bulabilir (ürünlerimiz sınırlı mağazalarda bulunmaktadır), yorulmadan havale veya kredi kartınızla ödeme yaparak size kargo ile çok kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

AVON ekibi olarak prensibimiz, müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Cevap bulamadığınız ya da destek almak istediğiniz her türlü konu için +90(535)498 9093 veya WhatApp'tan bizlerle görüşebilirsiniz.

 

Eğer;

» Güçlü hayalleriniz ve hedefleriniz varsa,

» Bunları gerçekleştirmek için güçlü bir isteğiniz ve yüreğiniz varsa,

» İyi bir öğrenci olmaya hazırsanız,

» Çalışkansanız,

» İyi bir şirket, iyi bir takım ve en önemlisi iyi bir koç arıyorsanız...

» SSK, Maaş, Tatil veya Araç (Başarınıza göre Linea, Mercedes, v.b. ya da Helikopter yıllık olarak tahsis edilecek)

 

Alışveriş yaparken de satarken de hem eğlenin, hem de kazanç elde edin. Emeklilere, ev hanımlarına, öğrencilere, işsizlere sermayesiz iş fırsatı sunuyoruz. İster kendinize, ister ailenize, ister arkadaşınıza, ister eşinize ya da ister sevgilinize alın ek-gelir elde edin ve evinize katkıda bulunun.

 

» BİZE KATILIN «

 

 

Düzenleyen: C.Halil Özdemir