Facebook @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Twitter @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  LinkedIn @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Pinterest @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  Instagram @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com  YouTube @chalilozdemir - http://avonda.enucuzhizmet.com 

 

Çevrimiçi: 1
AVON Resmi Sitesi DEĞİLDİR.
AVON Resmi Sitesi'ne www.avon.com.tr 'den ulaşabilirsiniz...
Search Engine

Avon ile Pratik Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

TT:Avon ile Pratik Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

 
 

Avon ile pratik gelin makyajı videomuzda, özellikle yaz mevsiminde tercih edebileceğiniz bir gelin makyajı yapacağız. Makyajımızda sade bir tarz tercih ederken, aynı zamanda gelinin duru güzelliğini ve hatlarını belirginleştiren uygulamaları ön plana çıkaracağız.

Yaz düğünü makyajımıza önce ten makyajı ile başlıyoruz. Gelin makyajının en önemli adımı kusursuz bir cilt görüntüsü yaratmak. Özellikle boyun ve yüzdeki renk dağılımına ve geçişlerine sürülen fondötenin tabaka halinde olmamasına dikkat etmek gerekir. Bunun için ten rengin uygun bir fondöten ve pudra seçmek önemlidir.

Avon ürünleri ile pratik gelin makyajı uygulaması

https://www.youtube.com/watch?v=FvY1lzdj5cA

Ürünlerin adlarına tıklayarak Avon online satış sayfalarımıza gidebilirsiniz.

- Ten makyajı için pata krem fondöten kullanıyoruz. Ideal Flawless Patakrem Fondöten ile alın, elmacık kemikleri ve buruna uyguladığımız fırça darbeleri ile bir ten makyajı yaratıyoruz.

- Fondöten uygulamasının ardından yüzdeki hatları daha da belirginleştirmek için Ideal Flawless Pudra - Toffee ile bronzer uygulaması yapıyoruz.

- Ardından tüm teni yine Ideal Flawless Pudra Light Medium rengi ile pudralıyoruz.

- Sıra geliyor gelin makyajında göz makyajına. Gelin makyajının en çarpıcı ve en önde olan kısmı göz makyajıdır. Bakışları derinleştirecek, kirpikleri daha uzun ve gözleri daha büyük gösterecek uygulamaları tercih ediyoruz. Biz de bunun için Avon Color 4'lü Far - Emerald Cut ürününün 2 numarasını göz kapağı kıvrımında kullanıyoruz.

- Ardından Avon'un yine Avon Color 4'lü Far - Mocha Latte paletinin 2 ve 4 numaraları ile gözlere derinlik kattık.

- Daha sonra bakışları daha da derinleştirmek için Super Extend Likit Eyeliner - Black ürününü tüm kirpik diplerine uyguladık.

- Sonrasında göz içleri, alt kirpik dipleri ve üst kirpik içlerine Supershock Jel Eyeliner uyguladık. Bu eye-liner aynı zamanda suya dayanıklı olduğu için bozulabilecek makyajlarda da kullanılabilecek güzel bir kalem.

- Makyaja geçmeden önce Avon Color 4'lü Far - Moody Blues paletimizin 1 numaralı göz farını göz pınarlarına uyguladık.

- Son olarak Super Extend Winged out Maskara ile bakışlarımızın ihtiyaç duyduğu çarpıcı görünümü verdik. Alt ve üst kirpik diplerine bolca uyguluyoruz.

- Yanaklara Avon Color Allık - Russet ile elmacık kemiklerini renklendiriyoruz ve yüze aydınlık katıyoruz.

- Son olarak dudaklara Glimmersticks Dudak Kalemi - Simply Spice ile çerçeve yapıyoruz.

- Ardından Avon Color Matte Ruj - Nude ile gelin makyajını tamamlıyoruz.

Düzenleyen: C.Halil Özdemir